گسترش روز افزون فناوری اطلاعات و کاربرد آن در تمامی علوم ، حقیقتی است انکار نشدنی که پیشگامان علم و تکنولوژی را به خود مشغول کرده است. علم شاخص عصر حاضر، علوم كامپيوتر و به عبارت كلي تكنولوژي اطلاعات IT شناخته شده است. لذا جوامع، سازمانها و موسساتي كه بيشترين بهره مندي از اين تكنولوژي را دارند ، در ارائه خدمات بهتر و سود آوري بيشتر پيشتاز خواهند بود.


شرکت کامپیوتری گروپ پی سی در سال 1391 به صورت یک مجموعه زیرین تحت عنوان گروه نرم افزاری حمد وابسته به موسسه فرهنگی انتشاراتی حمد و به منظور ارائه خدمات فناوری اطلاعات تاسیس گردید.و در سطح گسترده در زمینه کامپیوتر و it به کلیه همشهریان عزیر آغاز به کار نمود. در ابتدا، فعاليت مجموعه به عرضه محصولات سخت افزاری و خدمات و پشتیبانی سیستمهای سخت افزاری محدود می شد. اما پس از مدت کوتاهي پس از پي بردن به پتانسيل بالاي مجموعه، فعالیت خود را در کلیه رشته های IT فعال کرد و با بهره گيري از كادر متخصص، جوان و مجرب در زمينه علوم کامپيوتر، شبکه و تكنولوژي اطلاعات، و آموزش فعاليت حرفه اي خود را آغاز نمود و همگام با رشد تكنولوژي، حوزه فعاليت مجموعه در زمينه هاي متعدد تخصصي گسترش یافت.


زمینه های فعالیت


الف ) خدمات نرم افزاری


ب ) خدمات شبکه و زیرساخت

 

 ج ) خدمات سخت افزار

 

 د ) مشاوره و آموزشبا توجه به گسترش روز افزون تجارت الکترونیک و نیاز مشتریان محترم گروپ پی سی به دسترسی سریع به خدمات شرکت و اطلاع رسانی در خصوص تازه های بازار سخت افزار و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های کاری گروپ پی سی بر آن شدیم وب سایت اطلاع رسانی ، به نام گروپ پی سی به آدرس www.grouppc.ir را راه اندازی کنیم.  تیم نرم افزاری گروپ پی سی در حال آماده سازی سیستم اطلاع رسانی و فروش فوق حرفه ای گروپ پی سی آنلاین با امکانات بسیار عالی میباشند که به زودی راه اندازی میشود.

 
UA-108258999-1

پشتیبانی